Grötskål tenn

605106

GRÖTSKÅL, tenn, 1800-tal, höjd ca 16, diameter 31 cm

Bucklor, bristningar, sprintar till hänklar saknas

Diverse, Allmoge, Metall

Rum 7, Hylla 1

Grötskål tenn

Budhistorik (9 bud)
4564065
4564075
4564065
4564060
4564057

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.