Skrivställ empirestil

605105

SKRIVSTÄLL, 1900-talets början, empirestil, brons och röd sten, höjd ca 20 cm

Sten med spricka och nagg

Diverse

Skrivställ empirestil

Budhistorik (17 bud)
4562573
1 300
4562565
4562572
4562565
4562571

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.