Roman Scheidl etsning

605104

ROMAN SCHEIDL (född 1949): Komposition, signerad á tergo 20/180, etsning, bildmått ca 64x64 cm

Roman Scheidl etsning

Budhistorik (1 bud)

4563649
2019-01-13 19:02:54

2019-01-13 kl 21:21
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.