Edwin Ellis oljemålning

605101

EDWIN ELLIS (1842-1895): Kustlandskap med väderkvarn, signerad E Ellis, olja på duk, ca 91x151 cm

Färgbortfall, ytsmuts

Konst, Äldre måleri

Makadamgatan 11, Helsingborg

Edwin Ellis oljemålning

Budhistorik (1 bud)

4562128
2019-01-12 21:38:03

2019-01-12 kl 21:48
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.