Nils Forsberg oljemålning

605100

NILS FORSBERG (1842-1934): Kvinnoporträtt, signerad Nils Forsberg, otydlig datering, olja på duk, ca 44x33 cm

Ytsmuts, mindre färgbortfall

Konst, Äldre måleri

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Nils Forsberg oljemålning

Budhistorik

2019-01-12 kl 18:42
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.