Ivars bordslampor 1 par Light up the dark

605090

IVARS, bordslampor, 1 par, mässing, 1970-tal, modell 1246, vinröda sametsklädda skärmar, höjd inkl. skärm 60 cm

Bruksslitage

Belysning, Bordslampor, Tema

Rum 7

Budhistorik (9 bud)
4596683
1 900
4596617
1 800
4596617
1 700
4596675
1 600
4596617

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.