Bordslampor

605088

BORDSLAMPOR, Louis XVI stil, 1900-tal, förgyllt och skuret trä, i form av urnor, bottenplatta i mässing, höjd exkl lampsockel 28 cm, skärmar medföljer

Slitage, lagningar, klippt el

Belysning, Bordslampor

Rum 7, Hylla 7

Bordslampor

Budhistorik (12 bud)
4561369
850
4561229
4559959
750
4553182
700
4559957
650

Slutpris SEK:
850
82 EUR, 93 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.