Bergboms bordslampor 1 par Light up the dark

605087

BERGBOMS, bordslampor, 1 par, 1960-tal, cylinderformad fot i mässing, cremevita textilskärmar, modell B09, höjd inkl. skärm 56 cm

Bruksslitage

Belysning, Bordslampor, Tema

Rum 7, Hylla 5

Budhistorik (32 bud)
4598108
6 400
4598086
6 200
4598081
6 000
4598074
5 800
4598080
5 600

Slutpris SEK:
6 400
628 EUR, 698 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.