Soffa

605073

SOFFA, bäddsoffa, blandstil, 1800-talets andra hälft, skuren dekor, senare knoppar, bemålad pärlgrå, dyna samt plymåer, sitthöjd ca 47 samt 174x57

Renoverad, kompletterad, flagad färg, bruks och åldersrelaterat slitage

Möbler, Soffor

Rum 11

Soffa

Budhistorik (5 bud)
4559863
4559862
600
4550841
550
4549841
4547305

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.