Marianne Ågren oljemålning

605069

MARIANNE ÅGREN (född 1943): Kvinna i gul hatt, signerad Marianne Ågren, olja på duk, ca 79x80 cm

Baltzarsgatan 6, Malmö

Marianne Ågren oljemålning

Budhistorik (3 bud)

4551989
4550431
4548923

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.