Fåtöljer modell Avalon

605064

FÅTÖLJER, 1 par, modell "Avalon", Lind Furniture, Danmark, 2000-tal, klädsel i svart skinn, benställning av förkromat stål, sitthöjd ca 38 cm

Bruksslitage

Möbler, Fåtöljer, Design

Drottninggatan 36, Malmö

Fåtöljer modell Avalon

Budhistorik (8 bud)
4566374
3 200
4560024
4560023
4553450
4553439

Slutpris SEK:
3 200
329 EUR, 375 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 774 kr.