Fåtöljer Danmark

605061

FÅTÖLJER, 1 par, stålunderrede, fast stoppad sits och rygg med ullklädsel (sannolikt Kvadrat, Hallingdal), 1900-talets andra hälft, ena fåtöljen etikettmärkt Bondo Gravensen, København, höjd ca 80, sitthöjd 38 cm

Bruksslitage

Möbler, Fåtöljer

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Fåtöljer Danmark

Budhistorik

2019-01-11 kl 20:27
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.