Dan Wiberg oljemålning

605059

DAN WIBERG (samtida): Båtar på strand, signerad Dan Wiberg, olja på duk, ca 54x65 cm

Baltzarsgatan 6, Malmö

Dan Wiberg oljemålning

Budhistorik (4 bud)

4556862
4555169
4553784
4552704
500

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.