Axel Olson oljemålning

605058

AXEL OLSON (1899-1986): "Hamnen i gult", motiv från Grötviks hamn, signerad Axel Olson, olja på duk, ca 33x47 cm

Drottninggatan 36, Malmö

Axel Olson oljemålning

Budhistorik (7 bud)
4559056
9 000
4556861
7 000
4555168
5 000
4553782
4553152
1 400

Slutpris SEK:
9 000
884 EUR, 981 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.