Stan Wys bronsskulptur

605057

STANISLAW WYSOCKI (Polen, född 1949): Abstrakt kvinnofigur, skulptur, patinerad brons, signerad, numrerad och daterad Stan Wys 5/8 2015, höjd inkl. stensockel ca 33 cm

Konst, Skulpturer

Drottninggatan 36, Malmö

Stan Wys bronsskulptur

Budhistorik (10 bud)
4558285
4 400
4556863
4 200
4555167
4553786
3 600
4552722

Slutpris SEK:
4 400
422 EUR, 495 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.