Matbord 1900-talets sista kvartal

605056

MATBORD, 1900-talets sista kvartal, fot av kromat stål, rund skiva av vit laminat, höjd ca 70 cm, diameter ca 148 cm

Lös skiva, skruvar saknas, slitage

Möbler, Matbord

Rum 7

Budhistorik (5 bud)
4559559
4559558
4557545
900
4553154
500
4551330
450

Slutpris SEK:
147 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.