3 fåtöljer Verner Panton

605050

VERNER PANTON, fåtöljer, 3 st, "System 1-2-3", formgiven 1973, klädd i grå textil, fot i aluminium, sitthöjd 38 cm

Slitage, en stol med skador

Möbler, Fåtöljer, Design

Rum 12

3 fåtöljer Verner Panton

Budhistorik (13 bud)
4560213
4560158
2 800
4560157
2 600
4560156
2 400
4560155

Slutpris SEK:
287 EUR, 338 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.