William Melby Oljemålning

605046

VILHELM MELBYE även kallad WILLIAM MELBY,
Danmark/England (1824-1882): kustmotiv, signerad och daterad Wilhelm Melbye 1868, olja på duk, ca 60x85 cm

krackeleringar

Konst, Äldre måleri

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

William Melby Oljemålning

Budhistorik (6 bud)
4559778
1 300
4559776
4552534
4550436
500
4547891

Slutpris SEK:
1 300
128 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:
30 000

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.