Kar Neppel oljemålning

605045

KARL NEPPEL (Tyskland 1883-): Stilleben, signerad Karl Neppel München, olja på duk, ca 70x100 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 9

Kar Neppel oljemålning

Budhistorik (7 bud)
4561395
4561365
4561364
950
4561363
850
4561050

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.