Hörnskåp England

605038

HÖRNSKÅP, England, 1800-tal, mahogny, tvådeltat, höjd ca 172 cm

lagningar, slitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Hörnskåp England

Budhistorik (3 bud)

4558190
600
4552277
4551000

Slutpris SEK:
600
59 EUR, 65 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.