Modellmöbler

605033

MODELLMÖBLER, skala ca 1:5, 3 delar; arbetsbord med låda, stol samt skåp med hyllinredning bakom dörrpar, vitlackerad plåt, 1900-talets första hälft, höjd upp till 38 cm

Slitage, färgbortfall

Diverse

Makadamgatan 11, Helsingborg

Modellmöbler

Budhistorik

2019-01-11 kl 10:52
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 339 kr.