Nigel Hall, akvarell

605031

NIGEL HALL (1943): Komposition, signerad samt daterad -75, akvarell, ca 64x85 cm
Ej examinerad utan ram

Nigel Hall, akvarell
Budhistorik (11 bud)
4587682
8 400
4587678
8 200
4587671
8 000
4587677
8 000
4587671
6 800

Slutpris SEK:
8 400
811 EUR, 921 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.