Schumacher & co skulptur stenbyst

605027

DEKORATIV SKUPTUR, kvinnobyst, gjutmarmor på röd stensockel, märkt Schumacher & co, 1900-talets början, höjd ca 55 cm

Smuts, nagg

Konst, Skulpturer, Diverse

Baltzarsgatan 6, Malmö

Budhistorik (4 bud)

4565188
1 700
4565187
1 600
4559446
4559314

Slutpris SEK:
1 700
164 EUR, 186 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.