Theo Tobiasse färglitografier

605022

THEO TOBIASSE (Frankrike, 1927-2012): (2) Figurkompositioner, signerade, 153/225 resp 170/225, färglitografier, ca 26x26 cm

Fack 32

Theo Tobiasse färglitografier
Budhistorik (18 bud)
4568011
1 300
4568005
4568001
4567997
4567997
900

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.