Cark Malmsten vitrinskåp Undantaget

605019

CARL MALMSTEN, "Undantaget", vitrinskåp, fanérat i mahogny, 1900-talets andra hälft, överstycke invändigt med 3 hyllplan i glas, utdragbar skiva, belysning, höjd ca 177, 96x37 cm, nyckel finns

Blekt, repor

Möbler, Skåp, byråer

Rum 7

Budhistorik (7 bud)
4567344
4567091
900
4567088
850
4562584
4560489
550

Slutpris SEK:
147 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.