Stolar barock 1700-tal

605008

STOLAR, 1 par, barock, 1700-talets första hälft, skuren dekor, bemålade, sitthöjd ca 53, rygghöjd ca 119 cm

Åldersslitage, krön med lagning och komplettering

Möbler, Stolar

Drottninggatan 36, Malmö

Stolar barock 1700-tal

Budhistorik (16 bud)
4560200
2 600
4560199
2 400
4558971
4560198
4558971
1 900

Slutpris SEK:
2 600
267 EUR, 304 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.