Brosch lavasten

605005

BROSCH, kamé, föreställande klassisk kvinnoprofil av ljust olivgrön skuren lavasten, 1800-talets andra hälft, höjd 5 cm, ram i oädel metall

Kamé med nagg, nålfäste med bristning/lagning

Guld/Smycken

Nybrogatan 32, Stockholm

Brosch lavasten

Budhistorik (4 bud)

4552112
4552111
650
4552110
500
4549905

Slutpris SEK:
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.