Veikko Eskolin-Esk

605001

VEIKKO ESKOLIN-ESK (1936-2001) Komposition, signerad och daterad -87, rostfritt stål samt plexiglas 123x123 cm.

Spricka

Konst, Skulpturer

Södra kajen 14, Helsingfors

Veikko Eskolin-Esk

Budhistorik (3 bud)

Bud EUR
4557461
900
4554675
600
4548922
500

Slutpris EUR:
900
9 326 SEK, 1 022 USD
Utropspris EUR: