Hermès Kelly Bag 20 vintage

604998

HERMÈS KELLY BAG 20 VINTAGE, grönt läder, inredning med ett öppet fack, löstagbar axelrem, kallstämplad i lädret på axelrem och ovan lås samt på lås, längd ca 20 cm, höjd ca 15 cm, bredd ca 3-9 cm, axelremmens längd ca 80 cm, senare dustbag medföljer

Kraftigt slitage, färgbortfall, torrt läder, krackelyrer, gulmetall med slitage/ missfärgningar, invändigt missfärgad med senare färg, enligt uppgift recolored ( ej hos Hermès)

Fashion, Selected

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Hermès Kelly Bag 20 vintage

Budhistorik (7 bud)
4559731
3 600
4552885
3 400
4552854
2 800
4552853
4550449
500

Slutpris SEK:
3 600
378 EUR, 468 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 200 kr.