Folke Andreasson akvarell

604988

FOLKE ANDREASSON (1902-1948): Solbadande kvinna, signerad Andreasson, akvarell, bildmått ca 32x26 cm

Fack 31

Folke Andreasson akvarell

Budhistorik (3 bud)

4564662
4563808
700
4552105

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.