Oidentifierad konstnär oljemålning

604987

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: Höstlandskap med väg, signerad KA Nielsen, olja på duk, ca 62x93 cm

Tavelvagn 2

Budhistorik (17 bud)
4563689
1 800
4563685
1 700
4563685
1 600
4563677
4563683

Slutpris SEK:
1 800
174 EUR, 197 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.