Lindorm Liljefors oljemålning

604986

LINDORM LILJEFORS (1909-1985): Räv, signerad och daterad -48, olja på pannå, ca 60x74 cm

Konst, Äldre måleri

Tavelvagn 3

Lindorm Liljefors oljemålning

Budhistorik (23 bud)
4565131
4563488
2 800
4565128
2 600
4563488
2 400
4563192

Slutpris SEK:
295 EUR, 327 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.