Anders Zorn etsning

604983

ANDERS ZORN (1860-1920): Elin, 1914, signerad Zorn, etsning, 19,6 x 29,7 cm

LITTERATUR: Asplund 260, Hjert & Hjert 270, ZG 260

Gulnader

Anders Zorn etsning

Budhistorik (26 bud)
4561453
8 400
4561449
8 200
4560246
8 000
4561442
7 800
4560246
7 600

Slutpris SEK:
8 400
811 EUR, 921 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.