Skeppsmodell

604981

SKEPPSMODELL, trä, 1900-talets första hälft, bemålad, med invändig ljuspunkt, längd ca 120, höjd 95 cm, med stativ

Slitage, smärre bortfall

Diverse, Nautica/Technica

Rum 4

Skeppsmodell

Budhistorik (9 bud)
4552696
750
4564105
750
4552696
700
4564098
650
4552696
600

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 82 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.