Per Olov Hjortell oljemålning

604979

PER OLOV HJORTELL (1928-2007): Pojke i gul skjorta, signerad och daterad Hjortell -60, olja på duk, ca 46x38 cm

Tavelvagn 2

Per Olov Hjortell oljemålning

Budhistorik (4 bud)

4558931
450
4558632
4550752
4549593

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.