Bord Supercirkel

604976

BRUNO MATHSSON / PIET HEIN, ''Supercirkel'', bord, 1900/2000-tal, fanérat i masurbjörk, kromade spännben, etikettmärkt, höjd ca 63 cm, 120x120 cm

Nagg och skrapmärken, slitage

Möbler, Soffbord, sidobord, Design

Rum 9

Bord Supercirkel

Budhistorik (22 bud)
4555343
4560430
4555343
1 400
4560428
1 300
4555343

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.