Bruno Mathsson / Piet Hein ''Supercirkel'' bord

604972

BRUNO MATHSSON / PIET HEIN, ''Supercirkel'', bord, 1900/2000-tal, fanérat i masurbjörk, kromade spännben, etikettmärkt, höjd ca 70, diameter ca 129 cm

Bruksslitage, märken, repor

Möbler, Matbord

Rum 3

Budhistorik (26 bud)
4559526
4559523
1 900
4559516
1 800
4559522
1 800
4559516
1 700

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.