Stol barock 1700-tal

604964

STOL, senbarock, 1700-talets första hälft, höjd ca 108 cm

Torrsprickor, delvis kompletterad, senare målning

Möbler, Stolar

Baltzarsgatan 6, Malmö

Stol barock 1700-tal

Budhistorik (1 bud)

4554109
2019-01-08 16:06:23

2019-01-15 kl 12:20
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.