Matbord

604952

MATBORD, 1900-talets första hälft, förlängningsbart med två utdragsskivor, senare bemålning i svart, höjd ca 78 samt 100x130 + 2 x 55 cm

Slitage

Möbler, Matbord

Rum 5

Matbord

Budhistorik (1 bud)

4552826
2019-01-07 20:24:56

2019-01-11 kl 20:42
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.