Stig Lindberg servisdelar

604950

STIG LINDBERG, (11+3) servisdelar, bestående av Pynta; 6 tekoppar med fat och 5 assietter, samt Prunus, 3 djupa tallrikar

Bruksspår/slitage, någon smärre skada, assietterna med någon nagg

Keramik/Porslin, Matserviser, kaffeserviser, Design

Stig Lindberg servisdelar

Budhistorik (24 bud)
4557499
6 200
4558885
6 200
4557499
5 400
4557392
5 200
4555474
5 000

Slutpris SEK:
6 200
598 EUR, 680 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.