Ångmaskiner

604949

ÅNGMASKINER med tillbehör, 9 dlr. 1900-tal, Märklin, Wilesco, E.P, EKI, mfl,

Bruksslitage, saknade delar. smuts

Leksaker, Diverse

Baltzarsgatan 6, Malmö

Ångmaskiner

Budhistorik (9 bud)
4569582
4568544
950
4567171
750
4558023
700
4556750
650

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.