Vas Göran Wärff

604948

GÖRAN WÄRFF, vas, Kosta, 1900-talets andra hälft, underfång i grönt och gult, signerad Kosta G Wärff 48A, höjd ca 19,5 cm

Glas, Vaser, skålar, fat

Monter 7

Vas Göran Wärff

Budhistorik (23 bud)
4562033
1 700
4562030
1 600
4562019
4562029
4562019
1 400

Slutpris SEK:
1 700
164 EUR, 186 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.