Carl Magnus färglitografi

604944

CARL MAGNUS (född 1943): Komposition, signerad och daterad Carl Magnus -81, numrerad 27/90, färglitografi, ca 48,5x64 cm

Baltzarsgatan 6, Malmö

Carl Magnus färglitografi

Budhistorik

2019-01-11 kl 21:39
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.