Modellbilar litograferad plåt Japan

604941

MODELLBILAR, 2 st. litograferad plåt, brandbil. T.N, Japan, 1900-talets mitt och Airport Service buss, Japan, längd, batteridrivna ca 25-26 cm

Bruksslitage

Leksaker, Diverse

Drottninggatan 36, Malmö

Budhistorik (2 bud)

4566987
4560581

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 300 kr.