Mari Simmulson vassamling

604940

MARI SIMMULSON, (5) vaser, modell Rusticana, delvis glaserat lergods, Uppsala Ekeby, 1960-tal, höjder ca 15 - 39 cm

Någon glasyrnagg

Keramik/Porslin, Design

Makadamgatan 11, Helsingborg

Mari Simmulson vassamling

Budhistorik (11 bud)
4559263
4559269
4559263
4559267
950
4559263

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.