Gunnel Sahlin vas samt skål

604931

GUNNEL SAHLIN, vas, skål, Kosta Boda, 1990-tal, underfång i blått, vitt och lila, signerade Gunnel Sahlin samt märkta unique höjd ca 20 resp 34, diameter 27 resp 18 cm

Glas, Vaser, skålar, fat, Design

Kundcenter

Gunnel Sahlin vas samt skål

Budhistorik (8 bud)
4559303
4559302
1 400
4559301
1 300
4559300
4559299

Slutpris SEK:
147 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.