Byster gips

604926

BYSTER, 2 st., gips, varav en föreställande Oscar I, bemålade, höjd ca 45 resp. 49 cm

Proveniens: Ett gammalt, orört samlarhem från Ångermanland

Nagg

Konst, Skulpturer

Rum 7, Hylla 2

Byster gips

Budhistorik (6 bud)
4564420
650
4565005
600
4564420
550
4557869
500
4557869

Slutpris SEK:
650
64 EUR, 71 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.