Byrå

604920

BYRÅ, 18/1900-tal, ek, fyrlådig, med draghantag och nyckelskyltar i mässing, höjd 93, 104x55 cm

Proveniens: Ett gammalt, orört samlarhem från Ångermanland

Omerbetad, delvis äldre delar, lås saknas

Möbler, Skåp, byråer

Rum 22

Byrå

Budhistorik (13 bud)
4564581
4565083
4564581
1 900
4565067
1 800
4564581
1 700

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.