Peter Dahl litografier Fredmans Epistlar

604916

PETER DAHL (född 1934): (10 st) Fredmans epistlar nr , 23, 27, 31, 41, 53, 59, 62, 70, 76, 81 signerade

23 ramad resten oramade

Kundcenter

Budhistorik (2 bud)

4548869
4548865
1 800

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.