Bokhylla

604915

BOKHYLLA, 1900-talets första hälft, tre flyttbara hyllplan, senare bemålat i svart, höjd ca 137, längd 161 samt djup 32 cm

Kompletterat, slitage

Möbler, Hyllor

Rum 9

Bokhylla

Budhistorik (8 bud)
4559246
750
4559245
650
4558696
550
4558664
500
4558158
450

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 82 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.